EHBO Petrus Donders

EHBO vereniging Petrus Donders Tilburg

Contactpersonen EHBO ver. Petrus Donders

 

 

Voorzitter (Interim)

R. Suppers  013 - 4562474  voorzitter@petrusdonders.nl

Secretaris

R. Suppers  013 - 4562474  info@petrusdonders.nl

Penningmeester

N. van Gorp  013 - 4556171  n.v.gorp@petrusdonders.nl

Algemeen bestuurslid

T. Kogels 013 - 5133355  t.kogels@petrusdonders.nl

Algemeen bestuurslid

Mw. A. van Engelen 06 - 25310188  annievandersteen@petrusdonders.nl

Algemeen bestuurslid en materiaalbeheerder

P. Lurings 06 - 29423523 p.lurings@petrusdonders.nl

Algemeen bestuurslid en coördinator vaste hulp.

Mw. A. v/d Made 06 - 57881006 avdmade@petrusdonders.nl

 

 

Hulpverlening EHBO ver. Petrus Donders hulpverlening@petrusdonders.nl
Opleidingen Administratie EHBO ver. Petrus Donders opleidingen@petrusdonders.nl
 

volg ons ook op ....

© 2015 EHBO vereniging Petrus Donders algemene voorwaarden links